Jak darovat použitý běžecký pás

Možná jste si koupili běžecký trenažér s nejlepším záměrem používat ho denně. Nyní je to místo, kde můžete oblékat oblečení, nemáte čas, abyste si dali skříňku. Nebo jste si koupil trenažér a použil jste ho, ale nyní vylepšujete novější nebo chytřejší model. Ať tak či onak, máte velkou část zařízení, které nechcete ukládat ve své garáži. Pokud ji nechcete přidávat na skládku, zvažte jeho recyklaci tím, že ji dáte někomu, kdo ji použije, a nikoli ho vyhodit.

Darujte své použité cvičné vybavení místnímu úřadu Big Brothers, Big Sisters. Některá místa si nepoužívají běžecké trenažéry, nicméně kontaktujte místní zastoupení a zeptejte se, zda můžete darovat běžecký pás. Najděte nejbližší kancelář navštívením stránky “Najít místní agenturu” na webu Big Brothers, Big Sisters.

Navštivte internetové stránky recyklace spotřebičů a klikněte na tlačítko Recyklovat v mé oblasti? Abyste zjistili, zda můžete naplánovat vyjímku spotřebního materiálu pro váš použitý běžecký pás. Klepnutím na odkaz “K recyklaci spotřebiče” naplánujte výběr. V prosinci roku 2010 místo účtuje 20 dolarů za vyzvednutí trenažéru.

Nabídněte svůj použitý běžecký pás na bezplatném webu Freecycle, který vám umožní vypsat zboží, které chcete dát zdarma, nebo si je můžete objednat zdarma. Freecycle se snaží dosáhnout svého poslání “opětovného využití a udržování dobrých věcí ze skládek.” Vyhledejte skupinu ve vaší oblasti na stránce “Najít skupinu blízko vás” Freecycle.

Dejte svůj běžecký trenažér společnosti Fitness 4 Charity, neziskové organizaci, která přijímá dárkové cvičební pomůcky a dává ji těm, kteří ji mohou používat, jako jsou pěstounské domy, kostely, požární stanice, nemocnice, kostely, policejní stanice a jednotlivci. Fitness 4 Charity umožňuje darovat svůj běžecký trenažér a požadovat daňový odpočet, pokud je to povoleno zákonem. Přejděte na formulář Donate a vyplňte jej. Jeden formulář vám umožní vypsat až pět kusů zařízení.