Jak dlouho trvá, než se zbavit muffin-top tuku?

Můžete pokračovat opouštěním horního tlačítka vašeho džínového oblečení a tím, že nosíte pytlovací košile, nebo můžete podniknout kroky proti abdominálnímu tuku. Pokud jste připraveni bojovat proti tuku, přimět se ke snížení příjmu kalorií a zvýšení úrovně aktivity. Jak dlouho trvá, než se zbavíte pasu, závisí na mnoha faktorech, ale pokud se s ním budete držet v průběhu času, budete odměněni plochějším břichem.

Vrchlík na muffin se neobjevil přes noc, takže byste neměli očekávat, že ji okamžitě ztratíte. Chcete-li získat tuto váhu, jste pravděpodobně jedli více kalorií, než vaše tělo spálilo po dobu několika měsíců nebo několika let. Chcete-li ztratit břicho, budete muset vytvořit kalorický deficit, což znamená, že užíváte méně kalorií než hoříte každý den. Když to uděláte, vaše tělo se obrátí na vaše zásoby tuku na energii a váha se vypne. Kolik ztrácíte závisí na tom, jak velký kalorický deficit vytvoříte. Nezapomeňte, že nemůžete zjistit, jak redukovat břišní tuk, ztratíte váhu z celého těla a nakonec se část tuku dostane z vašeho středního úseku.

Pokud přemýšlíte o tom, že budete chodit na strava hladovění a strávit celý den v tělocvičně v naději, že do konce příštího týdne ztratíte vrchlík na muffin, držte se minutu. Je důležité pomaleji zhubnout, protože při rychlém úbytku hmotnosti může dojít k nežádoucím účinkům. Příliš omezený příjem kalorií může zabránit tomu, abyste dostali dostatek jídla, abyste získali nezbytné živiny, které vaše tělo potřebuje. Pokud užíváte příliš málo kalorií, můžete se cítit unavený a depresivní. Obecně byste neměli snížit příjem kalorií pod 1 200 za den.

Obecné pravidlo je, že 1 kg tuku se rovná 3500 kaloriím. To znamená, že když vytvoříte kalorický deficit 500 až 1 000 denně, můžete očekávat, že ztratíte asi 1 až 2 libry týdně. Pokud si myslíte, že máte minimálně 1200 kalorií, zjistěte, kolik jste v současné době jíst sledováním svého příjmu po dobu jednoho týdne. Pak nejdříve zjistíte, že můžete snižovat příjem tím, že bezpečně ztratíte váhu. Pokud je vaše magické číslo 800, můžete očekávat, že ztratíte libru tuku každé čtyři až pět dní.

První věc, kterou byste měli udělat, abyste ztratili břišní tuk, je dostat se do pohybu s 30 až 60 minutami cvičení se středně intenzitou denně. Studie provedená výzkumnými pracovníky Duke University ukázala, že hojné cvičení může rychle vést k významnému snížení břišního tuku. Zahrnout silový trénink jako součást svého režimu. Studie z University of Pennsylvania School of Medicine zjistila, že trénink na rezistenci významně snižuje přírůstek břišního tuku u žen v premenopauze ve srovnání s non-cvičebními. Vaše strava je také kritická. Kontrola porce praxe a zaměření na složité sacharidy, včetně celých zrn, ovoce a zeleniny, a chudé bílkoviny. Vyhněte se jednoduchým sacharidům, jako je bílý chléb, těstoviny a rýže, sladké sladkosti a nápoje.

Uvolnění břišního tuku

Bezpečné úbytek hmotnosti

Kolik je dost?

Tipy pro hubnutí