Jak dlouho trvá ztráta 20 liber běží?

S vyšším zdravotním rizikem diabetu, kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny, artritidy, žlučových kamenů, neplodnosti, spánkových problémů, astmatu a katarakty, které doprovázejí nadváhu a obezitu, ztrácí váhu vysokou prioritu pro mnoho lidí. Běh je populární a účinný způsob, jak zhubnout a zlepšit své zdraví. Zeptejte se svého lékaře dříve, než začnete s jakýmkoli novým cvičením nebo programem na snížení tělesné hmotnosti. Bude Vám schopen pomoci přizpůsobit rutinní cvičení, které je vhodné pro vaši fyzickou kondici.

Chcete-li ztratit 1 libru, musíte spálit 3500 kalorií více, než jste konzumovali. Kolik kalorií spálíte každý den, určíte, jak dlouho trvá, než ztratíte 20 liber. Pokud vážíte 150 liber a běžíte rychlostí 8 mil za hodinu, spálíte 919 kalorií každou hodinu, pokud vážíte 200 liber, očekávejte, že vypálete 1225 kalorií každou hodinu běhu. Pokud spálíte 500 kalorií každý den běží, ztratíte 20 liber za 20 týdnů. Pokud spálíte 1000 kalorií, budete ztrácet 20 liber během 10 týdnů. Pokud chcete rychle ztratit váhu, spojte běžné rutiny se zdravou a nízkokalorickou dietou.

Ztráta hmotnosti rychle je cílem pro mnoho, ale ztráta hmotnosti příliš rychle může vést ke špatnému zdraví. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí naznačují ztrátu pouze 1 až 2 libry za týden, což znamená, že ztráta 20 liber může trvat 20 týdnů nebo více. Chcete-li zůstat zdravý a rychle zhubnout, snažte se spálit dostatek kalorií tím, že běžíte a udržujete dietu, která ztrácí 2 libry za týden nebo 1 000 kalorií za den.

Ztráta 20 liber rychleji přidáním intervalů do běhu. Intervaly, nebo střídání rychlosti mezi krátkými výbuchy intenzivního cvičení a delšími úseky mírné aktivity, mohou zvýšit počet kalorií, které spálíte každý trénink a zkrácení doby potřebné ke ztrátě 20 liber. Jog za dvě minuty rychlostí 6 mil za hodinu a poté zvýšíte rychlost na 8 mil za hodinu po dobu 30 sekund nebo minutu v závislosti na vašem fyzickém stavu.

Když poprvé spustíte, neběží příliš rychle nebo příliš dlouho, nebo zvýšíte riziko zranění. Místo toho běžte pouze 20 minut denně a pouze tři až pětkrát týdně. Postupně zvyšujte trvání a frekvenci. Pokud potřebujete, zpomalte a kráčte, dokud se nebudete cítit připraveni znovu spustit. Investujte do vysoce kvalitního páru běžeckých bot, který doplňuje váš krok a zvyšuje efektivitu vašeho běhu.

Spálené kalorie

Zdravá ztráta hmotnosti

Intervalový trénink

Běh pro začátečníky