Jak dlouho trvá ztráta třiceti liber?

Když se snažíte zhubnout, pomalu a stabilně zvítězí závod. Ztráta hmotnosti při postupné, udržované rychlosti zvyšuje dlouhodobý úspěch při udržování, takže plánujte na zdravou ztrátu hmotnosti o hmotnosti 1 až 2 libry za týden. Proveďte správné změny a zůstaňte pečliví a můžete očekávat, že ztratíte 30 liber za 3,75 až 7,5 měsíců. Řada faktorů ovlivňuje míru úbytku tělesné hmotnosti, jako je pohlaví, věk a výchozí úroveň aktivity, takže můžete dosáhnout svého cíle před nebo po tomto předpokládaném časovém rámci. Existuje široká řada strategií hubnutí, ale všechno jde spíše k vypalování více kalorií, než jste si vezme dovnitř konzultujte svého lékaře nebo dietetika před zahájením plánu hubnutí a za pomoc při individualizaci plánu k uspokojení vašich potřeb.

Chcete-li ztratit 30 liber za čtyři až sedm měsíců, musíte vytvořit kalorický deficit 500 až 1000 kalorií denně. Osvědčeným způsobem je snížit denní příjem o 500 kalorií a ve většině dnů přidat středně intenzivní cvičení. Americká vysoká škola sportovní medicíny doporučuje více než 250 minut týdně, když máte značnou ztrátu na váze, stejně jako dva až tři sezení silového tréninku každý týden, aby se zvýšila libra. Deficit kalorií, který vznikl kombinací redukované kalorie a cvičení, vám umožní ztratit vaši cílovou hmotnost během čtyř až sedmi měsíců. Chcete-li zjistit vaši základní denní potřebu kalorií, použijte online kalkulačku, do které zapojíte aktuální váhu, Věku, pohlaví a úrovně aktivity. Pak odečtěte 500 z vaší základní kalorie potřeb a budete mít svůj cílový příjem kalorií pro ztrátu hmotnosti. Nezapomeňte jít pod 1200 kalorií, pokud jste žena a 1600 kalorií, pokud jste muž. Pokles pod denní hladinu kalorií může znamenat, že chybíte základní živiny a může snížit váš metabolismus, ztrácíte váhu.

Vyvarujte se zdravé výživy, aby zůstaly ve vaší cílové řadě kalorií a zlepšily vaše zdraví. Zelenina a ovoce jsou nabité živinami a mají přirozeně nízký obsah kalorií, takže je na těchto sponkách zásob. Celá zrna, jako je oves, celozrnný chléb, hnědá rýže, quinoa, ječmen a celozrnné těstoviny jsou bohaté na vlákninu, která vám pomáhá udržet plné tělo. Vyměňte zpracované maso, jako je klobása s chudými možnostmi, jako jsou kuřecí a krůtí prsa a štíhlé kusy hovězího masa, jako je svíčková. Vyměňte tuhé tuky za nenasycené oleje, jako jsou ty, které se nacházejí v mastných rybách, jako je losos a makrela. Dalšími dobrými zdroji nenasycených tuků jsou rostlinné oleje, jako je oliva, lněná semínka a sezam. Zkrácení prázdných kalorií, které nemají nutriční hodnotu. Vycházejí z přidaných cukrů a tukových tuků, které se nacházejí v zpracovaných potravinách. V americkém jídelním řádu jsou cukrové sladké nápoje, dorty, sušenky, pizza a zmrzlina jedním z hlavních zdrojů prázdných kalorií. Ovládání velikosti porcí hraje roli v řízení hmotnosti. Jednoduchý způsob, jak si pamatovat správnou velikost porcí části, je použít metodu aplikace. Rozdělte destičku s pravidelnou velikostí na čtyři stejné části a vyplňte každou sekci zeleninou, celozrnnými plodinami, ovocem a bílkovinami.

Vzpomeňte si na výrok, že když neplánujete, plánujete selhání. Plánování vaší cílené cesty ztráty hmotnosti zvyšuje šance, že budete držet a úspěšně dosáhnout svého cíle. Budete potřebovat měsíční plánovač a plánovač jídel. Notebooky jsou dobré pro tento účel a máte možnost digitálních plánovačů online a na vašem smartphonu. Použijte měsíční plánovač, který vykreslujete každý týden na cestě ke ztrátě hmotnosti čtyř až sedmi měsíců. Připravte se na plánování jídel na začátku každého týdne a dejte je do jídelního plánu, abyste se vypořádali a udrželi jste na cestě po cestě. Můžete dokonce vytvořit seznamy potravin z jídelního plánu a vytvořit si seznam nákupů.

Rozšiřte své jídlo po celý den, abyste se necítili hlad. Tři hlavní jídla a tři výživné občerstvení znamená, že budete jíst zhruba každé tři hodiny, pokud normálně vstanete v 8 hodin ráno a jdete do postele v 10:30 hod. Proveďte každý týden plný den, abyste se cítili zbaveni svých oblíbených jídel . Ovládání porce je stále faktorem, takže máte místo toho několik pravidelných kalorií cookie, například 100 kalorií. Nebo mít jeden kus řezané sýrové pizzy při sledování hry namísto několika pravidelných plátků hluboké pizzy s prací. Udržování jídelního žurnálu je jedním z nejlepších nástrojů pro ztrátu 30 liber za čtyři Až sedm měsíců. Jedná se o účinnou strategii pro sebe-sledování vaší stravy, pomáhá sledovat váš pokrok, dává vám přehled o tom, co a kdy jedíte, a drží vás zodpovědný za vaše potraviny volby. Pokud narazíte na záchvěvy, kde se váha zdánlivě nezastaví, váš deník s jídlem poskytuje vynikající odkaz, který vám řekne, kde je třeba provést nějaké změny. Záznam v jídelním deníku může výrazně zvýšit váš úspěch v hubnutí podle studie Koordinované čtyřmi špičkovými výzkumnými středisky, včetně univerzit Kaiser Permanente a Johns Hopkins University. Z více než 1 600 účastníků ztráceli ti, kteří vedli potravinářské časopisy, dvojnásobnou váhu jako dieters bez záznamů, podle výsledků zveřejněných v americkém časopise Preventive Medicine v srpnu 2008.

Jak ztratíte 30 liber

Plánování jídla pro ztrátu hmotnosti

Začínáme ztrácet 30 liber

Tipy pro ztrátu 30 liber