Jak dosáhnout menšího pasu za dva měsíce

Práce směrem k menšímu pásu a získání menšího pasu ukazuje, že si vážíte svého vzhledu. Také vás odvádí od vaší náchylnosti ke zdravotním stavům spojeným s přebytečným tukem. Takže jeho ořezávání nejenom snižuje estetiku, ale také snižuje riziko vývoje onemocnění, jako je diabetes, apnoe a srdeční onemocnění. Správná výživa a trénink vám může poskytnout menší pas v pouhých dvou měsících.

Věc disciplíny

Ztráta hmotnosti a zlepšení tělesné zdatnosti vyžaduje spoustu odhodlání a sebehodnocení. Možná pracujete na poklesu několika centimetrů, protože jste hraničí s nadváhou nebo obezitou, takže jste velmi rádi, že ji ztratíte během krátké doby. Nezapomeňte, že výsledky mají čas. Čas však může být výrazně snížen se závazkem a disciplínou. Fitness je životní styl a musí se s ním každý den zacházet. Pokud máte správnou výživu a vlak správně, můžete očekávat, že mírné výsledky za pouhých dva týdny. Pokračujte v těchto praktikách po dobu dvou měsíců a můžete ztratit palce z pasu.

Problém špatných dietních praktik

Žádné množství cvičení nemůže kompenzovat váš špatný příjem potravy. Proto se musíte držet nízkokalorické stravy v průběhu trvání vašeho jídelníčku, a pokud jej můžete změnit na běžný způsob stravování, pak tím lépe. Nepoužívejte rychlé občerstvení, smažené potraviny, zpracované potraviny, nezdravé potraviny a sódy, protože jsou všechny konzervační a kalorické a nebudou dostatečně zásobovat tělo. Rozhodněte se pro libové maso pro bílkoviny, ovoce a zeleninu pro vlákno a mírné množství sacharidů na energii. Nepoužívejte příliš mnoho sacharidů. Méně s obsahem karbidu přispívá k přírůstku hmotnosti, a to iv případě, že ho cvičíte nábožensky. Jezte šest malých jídel denně spíše než tři velké. To pomůže zvýšit váš metabolismus.

Kardio

Existuje mylná představa, že samotné kardio tě může potlačit. Ačkoli pomáhá při hubnutí spalováním tuku a kalorií, vyžaduje optimální výsledky kombinací kardio a posilování. Nedosáhnete požadované postavy s obyčejnou kardio, ale může to určitě pomoci. Proveďte kardio 30 minut denně třikrát až čtyřikrát týdně před tréninkem. Běh, jízda na kole a použití eliptických nebo schodů nebo mistrů jsou příklady kardiovaskulárního cvičení.

Silový trénink

Existuje mylná představa, že můžete najít místo na vlak a zhubnout. Hmotnostní trénink pomáhá vytvářet chudé svaly. Lean sval pomáhá zvýšit váš metabolismus. Rychlejší metabolismus rychleji spaluje tuky a kalorie, což vede ke ztrátě hmotnosti. Provádějte složené cviky, jako jsou dřepy, mrtvé výtahy a lavičky. Sjednocené cvičení jsou nejúčinnější, protože obsahují několik svalových skupin najednou. Bodové trénink není efektivní, ale provádí jádrové cvičení, jako jsou například prkna a jízdní kola. Jádro je základem pro vaše tělo. Silné jádro zlepší atletický výkon a pomůže zamezit zranění. Pro dosažení optimálních výsledků proveďte tří až čtyřikrát týdně.