Jak fixovat dolní část vysokých podpatků, když se opotřebovávají

Vaše podpatky byly vyrobeny pro chůzi, ale vaše oblíbené oblečení rychle. Vysoké podpatky jsou módní sponky, ale každý krok vyváží špičky. Ušetřete si čas a peníze – a potíže se dostat do obchodu s obuví před zavírací dobou – tím, že nahradíte tipy na pata doma. Tento proces je poměrně jednoduchý a rozšiřuje svůj oblíbený pár podpatků, abyste mohli pro ně chodit po mnoho let.

Upravte spodní část vysokých podpatků

Překlopte páru podpatků a změřte výšku špičky paty. Tabulku odpovídajících náhradních velikostí špičkových patek najdete online. Na základě tvaru a velikosti pata špička, koupit náhradní podpatku tipy na on-line maloobchodníků, obchody obuvnice nebo v oddělení boty ve většině supermarketů. Pokud nemůžete zjistit přesný rozměr náplasti, většina značek náhradních dílů by měla být vhodná pro jednu velikost nahoru nebo dolů.

Použijte pár kleští, odstraňte staré špičky špičky lehkým kroucením a kroužením, dokud se špičky starých patek nedostanou.

Když je patka nerovná nebo zůstává pozůstatkem lepidla nebo jiného materiálu, pískněte botu sklem. Jakmile je starý špiček vynechán, zarovnejte hřebík nového špičky s otvorem na botě.

Pomocí kladiva zasuňte nový špiček na místo pomocí lehkého zásahu. Jakmile je špička zcela zajištěna, opakujte proces s druhou botou.