Jak hromadit na winstrol

Winstrol, nebo stanozolol, je syntetický anabolický steroid, který působí jako testosteron, přirozeně se vyskytující hormon související se svalovou hmotou, mimo jiné. Anabolické steroidy lze použít jako léčbu anémie, některých typů rakoviny prsu a dědičného angioedému. Využívání těchto steroidů pro budování svalů získalo pozornost ve sportovním světě. Anabolické steroidy nejsou pro všechny a jejich použití může mít za následek závažné vedlejší účinky. Pokud máte lékařský důvod, nebo jen kosmetický, chcete-li, aby vaše tělo zvrásnil, Winstrol může pomoci, pokud je používán správně a v kombinaci se správnou stravou.

Začněte silový tréninkový pluk. To může zahrnovat domácí cvičení a / nebo strukturovanou rutinu s osobním trenérem. Užívání drogy samo o sobě nestačí na to, abyste mohli svaly účinně budovat, budete potřebovat silový trénink. Bude to fungovat nejlépe, pokud se dostanete do rutiny před použitím drogy.

Náhradní silový trénink s kardiovaskulárním tréninkem. Tím zvýšíte vytrvalost a spalujete tuk. Například určují pondělí, středy a pátky jako silové tréninkové dny a dělají kardiovaskulární cvičení v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Ujistěte se, že jeden den bez cvičení.

Poraďte se s odborníkem na výživu nebo lékařem a připravte si plán jídelníčku, který obsahuje chudé bílkoviny, zdravé tuky a ovoce, zeleninu a celozrnné látky. Winstrol je anabolický steroid, který vyžaduje dietu s vysokým obsahem bílkovin a zdravých kalorií.

Navštivte svého lékaře, projděte si touhu hromadit a požádat o lékařský předpis pro Winstrol. Některé společnosti inzerují Winstrol on-line, kde je k dispozici bez lékařského předpisu. Tyto přípravky nemají stejnou sílu jako lék na předpis a nemusí být ani skutečným anabolickým steroidem. Winstrol je lék na předpis – neexistují zkratky. Podívejte se na lékaře a obdržíte od něj produkt.

Postupujte podle pokynů pro užívání drogy. Pečlivě si přečtěte etiketu ještě v lékárně. Zeptejte se lékárníka na otázky, pokud nerozumíte nežádoucím účinkům nebo dávkám léku.