Jak odstranit vrásky s brandy

Vrásky, ty obtěžující linky v koutcích vašich očí a kolem vašich úst se stávají výraznější díky nadměrnému vystavení slunci, kouření a stresu, dědičnost hraje také roli. Hlavní příčinou vrásek je však jednoduché stárnutí, které způsobuje, že kůže ztratí svou mladistvou elasticitu. Dobrou zprávou je, že můžete použít brandy v domácím prostředku, který může snížit vzhled vrásek. Brandy obsahuje antioxidanty, látky proti stárnutí, které bojují proti škodlivému tvorbě volných radikálů ve vašich buňkách. Podle webové stránky Medical News Today má záběr s brandy stejný antioxidační potenciál jako denní doporučená dávka vitamínu C. Samozřejmě budete používat brandy na vaši tvář. Ale vaše kůže může mít prospěch z jejích obnovovacích schopností.

Brandy Rozmarýn Léčba vrásek

Nalijte půl šálku čerstvých rozmarýřových listů ve dvou šálcích vody po dobu 30 minut, pak promíchejte půl šálku brandy. Kromě efektů obnovy pokožky na brandy získáte výhodu rozmarýnu. Podle webové stránky Dermaxime má rozmarín tonizující a vazebný účinek na uvolněnou, klesající kůži.

Brandy Krém proti vráskám

Nechte směs smíchat 15 minut déle, nechte ji vychladnout a přetáhněte do nádoby, pomocí síta nebo čtverce mušelinu.

Smazat směs kolem očí nebo úst – nebo tam, kde se objeví vrásky – s čistou bavlněnou koulí. Nadbytečná směs může být chlazena.

Po třech minutách vyperte směs z tváře studenou vodou a vysušte.

Aplikujte kvalitní hydratační krém.

Opakujte ošetření rozmarýnu v noci.

Bitevte dvě vejce s moučkem nebo mixérem, dokud nejsou pěnovité, a pak směs ve 3 polévce. Okurkové šťávy. Vaječné bílky obsahují L-cystein, aminokyselinu. Podle webové stránky Healing with Nutrition se L-cystein podílí na produkci kolagenu pro pružnost pokožky.

Přidejte 2 polévkové lžíce. Citronové šťávy a 1,5 lžíce. Brandy na směs a míchat, dokud se přísady důkladně nerozmíchají a konzistence je krémová.

Aplikujte krém ve volných oblastech ráno a jednou v noci. Krém lze skladovat v chladničce až do týdne v nádobě s pevným víkem.