Jak odstranit zvětralé vlasy pomocí pinzety

Vaše tělové srsti normálně vyrůstají a vystupují, ale někdy to jde zpátky dolů a dostane se do pasti pod kůží. Tyto vrozené vlasy vypadají jako malé hrbolky nebo pupínky, i když nejsou nebezpečné, mohou způsobit bolesti nebo svědění. Pokud máte obtěžující vrozené vlasy, nemusíte čekat, až se hoji sám. Někteří lékaři a dermatologové extrahují tyto vlasy pinzety a můžete to udělat stejně doma.

Mokrý houbovitý houbička s teplou vodou. Třepte vlasy se zvětšenou kůrou pomocí malých kruhových pohybů. To exfoliates kůži, takže je trochu jednodušší extrahovat vlasy.

Navlhčete hadřík třecím alkoholem a poté utřete pár ostrých pinzet s látkou. Aplikujte alkohol na čistou tkaninu nebo bavlněnou kouli, pak otřete kůži kolem zalitých vlasů. Třecí alkohol dezinfikuje pinzetu a kůži.

Posuňte špičku pinzety pod hluboké vlasy co nejblíže folikulu. Jemně potiahněte na pinzety, abyste extrahovali vlasy. Nevytahujte si vlasy z folikulu ještě.

Nechte folikul léčit nejméně čtyři dny, než si vytrhnete vlasy ven. Pokud si okamžitě vytáhnete vlasy, vytvoří se škrábanec a pod ní se ocitnou další vlasy.

Přitáhněte kůži napnutou, když je připravena odstranit vlasy. Chraňte vlasy co nejblíže kořene sterilizovanými pinzetami a pak je vytáhněte nahoru a ven jedním rychlým pohybem.

Vyčistěte pokožku aloegelu nebo čarodějnice přes kůži, abyste uklidnili jakoukoli bolest nebo nepohodlí.