Jak pečeme předpečenou šunku v hrnci

S předvařenou šunkou je účelem vaření ohřívat maso a přidávat chuť. Protože je maso již varené, nadměrné vaření může opustit šunku. Crock pot pomalu vaří šunku a udržuje maso vlhké při infuse chutí, jako je hnědý cukr nebo tropické ovoce. S přídavkem několika dalších ingrediencí vám nádoba Crock umožňuje vařit šunku po celý den a ponechte troubu k dispozici pro přílohy.

Umístěte předpečenou šunku do hrnce. Pokud máte poloviční šunku nebo šunku se spirálou, položte plochý konec šunky dolů. Umístěte víko nahoře, abyste zajistili dostatek prostoru pro utěsnění víka. Pokud nebude víko utěsněno, upravte šunku dle potřeby.

Přidejte dostatek kapaliny a vytvořte 1-palcový vařič ve spodní části hrnce. Můžete použít vodu, kolu nebo ovocný džus. Přidejte jakékoliv ovoce, koření nebo hnědý cukr, které si přejete do kapaliny nebo přímo na šunku.

Umístěte víčko na hrnec a vařte šest až osm hodin při nízkém nastavení nebo dokud vnitřní teplota předvařené šunky nedosáhne 140 stupňů Fahrenheita s teploměrem na maso.