Jak posílit loketní loket

Vaše lokty mohou trpět opakující se povahou pitching, ale můžete udělat různé věci pro posílení podpůrných svalů a zlepšení vaší hry. Dbejte také na to, abyste se před a po vašem rameni dobře postarali o pomoc, abyste zabránili zranění a zajistili, že jste v nejlepším případě. Obraťte se na svého trenéra na jakoukoliv práci, kterou děláte mimo pravidelnou údržbu týmu.

Protahujte svaly kolem lokte tím, že provedete flexi a rozšíření zápěstí. Roztáhněte ruku před tělo. Uchopte ruku směrem k zemi v úhlu 90 stupňů a dlaň přiložte k tělu. Uchopte prsty svou druhou rukou a ohněte je směrem k tělu. Buďte pevní, ale jemní. Držte jej 30 sekund. Pro ohýbání ukažte prsty směrem k stropu s dlaňou směřující ven, než je uchopíte svou opačnou rukou. Přitáhněte prsty jemně zpět k tělu. Držte jej 30 sekund. Udělejte to cvičení každý den.

Sedněte si, abyste provedli prodlužování zápěstí a cvičení flexe s činky. Podržte jednu nebo dvě libry činky s rukama vysunutou a prsty směrem k podlaze. Použijte nohu na podporu předloktí. Zvedněte hmotnost co nejvyšší. Přemístěte zápěstí, ale zbývající část ruky nechte úplně klidně. Pro flexi přemístěte ruku tak, aby vaše dlaň směřovala ke stropu. Pomalu přinést činka k předloktí a pohybovat se pouze na zápěstí. Pro každé cvičení proveďte tři sady s 8 až 16 opakováními v sadě, třikrát týdně.

Vytvoření svalů ve spodním těle a jádru, které pomohou podpořit vaše pitching. To může pomoci snížit napětí na lokte. Začněte s bočními vytahovanými pohyby, kadeřními nohama, nožními lisy, prodlouženími nohou a zvednutím tele. Proveďte tři sety s 8 až 16 opakováními v sadě na každém cvičebním stroji. Jakmile se vaše tělo zvykne na pitching, můžete přidat přední dřepy, zadní dřepy a nohy do vašeho režimu. Hmotnost trénujte spodní část těla a jádra nejméně dva až čtyřikrát týdně.

Proveďte nejméně 10 koleček dvakrát nebo třikrát týdně, když trénujete sami. Pushups jsou dobré pro vaše jádro, paže, ramena a záda, které všechny podporují vaše pitching loket. Dostaň se na ruce a kolena. Prohněte si nohy za vámi tak, aby byly rovné a podepřené ohybnými nohami. Ohnout lokty, aby spadla vaše tělo a postavila dlaně vašich rukou na zem pod rameny. Zapojte břišní svaly. Zatlačte své tělo a pomalu roztáhněte ruce, zatímco záda zůstane rovná. Držte je na okamžik, jakmile jsou prodlouženy a pak se vrátí do výchozí polohy.

Postupujte podle ustálené rutiny před a po nasazování. Předtím, než vyrazíte, krátkou chvíli pojedete, protáhněte rameno a lokte a hrajte s ostatními členy týmu, abyste uvolnili paži a lokty. Po provedení těchto věcí můžete zahájit normální zahřátí s vaším týmem. Udělejte si přestávku poté, co jste skončili s pitching tak, že vaše loket má čas k odpočinku a léčení. Kromě odpočinku zkuste si ohnout loket co nejdříve.