Jak pracovat dvakrát denně na snížení tělesné hmotnosti

Zlepšili jste své stravovací návyky a těšíte se více zeleniny, ovoce, celozrnných a bílých bílkovin. Gratulujeme – máte 75 procent z toho, jak dosáhnout dlouhodobého řízení hmotnosti. Důkaz je však zřejmý, že každodenní fyzická aktivita je nezbytná pro udržení vaší váhy pod kontrolou po celý život.

Důkaz

Standardním doporučením cvičení ze strany zdravotníků je, že dospělí by měli akumulovat 30 minut tělesné aktivity pět dní v týdnu. Pro dlouhodobou kontrolu tělesné hmotnosti, důkazy naznačují, že budete potřebovat zdvojnásobit tuto částku. (Viz odkaz 1) Podle Americké vysoké školy sportovní medicíny byste se měli zaměřit na 250 až 300 minut středně intenzivní tělesné aktivity týdně (viz odkaz 2). Prostřednictvím cvičení s “středně silnou intenzitou” profesionálové znamenají činnost, která je náročná, nikoliv okenní nakupování nebo příležitostné procházky se psem.

Tipy pro styl

Váš cíl by měl provádět 60 minut činnosti ve většině dnů v týdnu, s cílem vypálit 2 000 dalších kalorií celkem. Ale to neznamená, že se budete muset plodit na běžeckém pásu v posilovně, ráno a večer. Můžete udělat mnoho druhů cvičení venku, jako je pěší turistika, jogging a cyklistika. Určité sporty, jako je raketbal a fotbal, jsou zábavné způsoby, jak vaše srdce blouznit. Můžete se těšit na kamarádství chůze nebo běhu událostí, i když nejste soutěžící o medaili, můžete pracovat s týmem stejnojmenných jedinců, abyste získali finanční prostředky za hodné příčiny, když se potíte. Vyberte si aktivity, které vás baví a sledujte časový úlet.

Provedení času

Jste časný pták? Noční sova? Naplánujte svou aktivitu kolem rytmů vašeho těla, abyste získali co největší šanci na váš fitness. Prozkoumejte svůj denní plán a hledáte příležitosti. Poslední sčítání odhalilo, že Američané denně sledují dvě až tři hodiny televize (viz odkaz 3). Vypněte elektroniku a jděte spát o hodinu dříve. Probuďte se hodinu předtím, než obvykle budete dělat, a použijte čas, abyste se dostali do brzkého tréninku, než se den dostane hektický. Vyberte si jiný druh fyzické aktivity pro pozdější odpoledne. Často potěšení po skončení práce vám pomůže uvolnit se a čelit osvěžení večera.

Všechny pohyby pohybu

Možná 30 minut ráno a 30 minut večer nefunguje pro vás. Znovu se podívejte na svůj týdenní plán. Dokážete sedět 15 minutovou procházku do vaší obědové hodiny, po které následuje 45 minut v posilovně? Nebo možná máte těžké úkoly, abyste se dostali domů, ruční práce na dlaždicích a čištění podlah se počítají jako mírně intenzivní fyzická aktivita. Vydejte se do posilovny před zahájením práce a pak si vezměte svou rodinu na hru značkového nebo vlajkového fotbalu v parku. Najděte si kreativní způsoby, jak se pohybovat dvakrát denně, každý den a nejdříve budete mít zdravý životní zvyk.