Jak růst delší a silnější oční obočí

Vaše obočí může začít vypadat tenké a řídké, pokud máte přehnané nebo voskované je, nebo jednoduše proto, že jste se tak roky rozrostla. Pokud vaše obočí vypadá tenké a řídké, můžete je vyrůst, aby vypadaly hustě a plné. To může trvat nějaký čas, až šest měsíců, aby se zvětšily a dosáhly silnějšího vzhledu. Mezitím Anastasia Soareová, estéčka uváděná v “Los Angeles Times”, naznačuje, že používáte voskovitou tužku obočí, aby vaše obočí vypadala plnější a silnější.

Jíst dobře vyváženou stravu. Aby vlasy rostly kdekoli na těle, musíte sledovat zdravou výživu, která je vysoká v základních živinách potřebných pro růst vlasů, jako jsou vitamíny B, beta-karoten, železo a bílkoviny. Některé dobré potraviny, které můžete přidat do vaší stravy, jsou ryba, drůbež, mléko, chleby z celých obilovin, celozrnné obiloviny, fazole, mrkev, paprika a zelená listová zelenina.

Vezměte denní doplněk. Pokud se obáváte, že nedostáváte správné vitamíny a minerály z jídla, konzumujte přípravek speciálně určený pro zdraví nehtů, kůže a vlasů.

Vyrůstají vždy po řadě. Soare hlásil “Los Angeles Times”, že ženy by měly růst řadu vlasů najednou, začínající s tím, který je nejblíže vašemu obočím.

Použijte produkt stimulující růst obočí. Topické ošetření může podpořit rychlejší zvětšení vlasů obočí. Řešení se aplikuje místně na oblast obočí po vyčištění obličeje.

Použijte zvýrazňovačku nebo prášek, abyste vylepšili svůj vzhled, zatímco vyrůstáte v silnějších vlasových obočí. Dejte malé množství na strniště, jak se vlasy obočí vráti zpět. Přidejte ji do zbytku obočí, abyste získali přirozenější vzhled.

Pravidelně odstraňte vlasy obočí. Pokud se vlasy začnou dostat příliš hustě, měli byste je ozdobit pomocí dvou nožních nůžek.