Jak se zbavit tmavých podpaží a kolen

Zatímco kůže na obličeji, nohou a ruce často dostává velkou pozornost, oblasti jako jsou podpaží a kolena často stávají oběťmi zanedbávání. Suché kožní záplaty v oblastech podpaží a kolen mohou způsobit, že vypadají tmavší než zbytek pokožky. Tyto suché skvrny jsou často vrstvy na vrstvách mrtvých buněk pokožky. Exfoliating a použití přírodního produktu, který můžete mít ve vaší kuchyni, může pomoci. Při pokusu o alternativní nápravu vždy buďte opatrní.

Rozkrojte citron na tenké plátky s kuchyňským odřezávacím nožem těsně před každodenní sprchou. Umístěte plátky citronu na malý talíř a položte je stranou až po sprchování.

Mokrý pemza, lofa nebo nylonový sprchový pufr s teplou vodou a přejíždějte sem a tam přes suchou pokožku. To pomůže odstranit suché kožní záplaty pod paží a na kolenou.

Vyjděte ze sprchy a pokořte pokožku suchou pomocí absorpčního ručníku. Vyndejte jednu z plátků citrónu a protřete ji přes kůži podpaží a nechte šťávu proniknout na kůži. Po uvolnění šťávy zlikvidujte plátek citronu a zvedněte další. Postup opakujte pod druhou rukou a na každém koleni.

Nechte citronovou šťávu zůstat na kůži vašich podpaží a kolen po dobu přibližně 30 minut. Opláchněte citronovou šťávu teplou vodou a poté opláchněte.

Opakujte proces osvětlení po každodenním sprchování, dokud nezískáte požadovaný výsledek. Aplikujte hydratační krém po opláchnutí citronové šťávy, aby nedošlo k suchu.