Jak tónovat a utáhnout poporodní žaludek

Ženy by měly během těhotenství získat v průměru 25 až 37 liber, podle amerického Kongresu porodniků a gynekologů. Mezi dětskou hmotností, hmotností vody, plodovou plodinou a nadbytečným množstvím tuku se mohou během těhotenství rychle zvýšit libra. Po příjezdu však pravděpodobně nezmizí tak rychle, jak se hromadí. Přestože je důležité udržovat zdravou váhu, nepřehánějte úsilí o snížení tělesné hmotnosti po dodávce. Vaše tělo potřebuje čas, aby se uzdravilo, a žaludek je obzvláště citlivá oblast pro císařské pacienty. Před zahájením cvičebního programu se poraďte s lékařem.

Začněte s přípravkem Kegels co nejdříve po dodání. Obvykle můžete dělat Kegels v den, kdy doručujete. Tato cvičení pomohou posílit svaly pánevního dna a zlepšit základní podporu. Mohou být dokonce provedeny v posteli, což z nich dělá ideální způsob, jak udržet vaše tělo pod napětím během regenerace.

Udělejte jemné jádrové cvičení po dobu nejméně 10 minut denně. ACOG doporučuje pánevní plavání, hluboké břišní dýchání, výtahy hlavy a pánevní plavání. Přestože se tyto cvičení mohou zdát příliš snadné, mohou mít významný vliv na hluboké břišní svaly.

Každý den můžete chodit po nejméně 10 minut denně. Zvyšte na 30 minut každý den při léčení a zotavení. Chůze je skvělý způsob, jak spálit tuk a budovat svaly. Chcete-li optimalizovat břišní přínosy, vždy zařaďte své jádro při chodbě. Použijte břišní svaly na podporu horního těla a udržujte dobrou pozici, abyste se vyhnuli bolesti zad a bolesti.

Proveďte drvení třikrát týdně, jakmile Vám lékař poskytne zelené světlo pro cvičení. Začněte s upravenou verzí a pomalu budujte sílu. Spíše než zdviháte hrudník ze země, zvedněte nejdřív hlavu a potom postupujte k ramenům. Pokud jste s upravenou verzí spokojeni, přejděte na základní chvost. Ačkoli drtí nemusí spalovat tuk, zvýší svalový tonus a sílu.

Připojte se k aerobiku nebo fitness třídě, jakmile se vaše tělo úplně zotavilo. Práce s novým dítětem může být obtížné a můžete se snažit najít čas cvičit sami. Oddanost třídě je dobrým způsobem, jak zajistit, že budete cvičit alespoň jednou nebo dvakrát týdně.

Jezte zdravou a vyváženou stravu, která se zotavuje od porodu. Vyhněte se dietě, pokud nemáte svolení od svého lékaře, zejména pokud kojíte. Kojené ženy mají vyšší kalorie než jiné ženy.