Jak uchopit opotřebované basketbalové boty

Máte několik možností, jak zlepšit uchopení vašich opotřebovaných basketbalových bot. Prvním z nich je, že boty nabízejí opravu, která se specializuje na sportovní obuv. Služby boty typicky zahrnují patchování a opětovné prošívání svršků jako součást služby. Další možností je obnovení chodidel způsobem, který snižuje uklouznutí a zlepšuje přilnavost. V případě, že nepoužíváte své basketbalové boty každý den, obnovení chodidel může být nákladově efektivní řešení.

Smíchejte roztok s mydlem čerstvé vody a tekutého misky do jednoho galonového plastového kbelíku.

Vyčistěte gumovou podešví a gumové boky podešve pomocí tuhého štětce štětce a mýdlového roztoku. Pečlivě očistěte pryžové povrchy a zajistěte odstraňování nečistot a nečistot z výřezů drážky a strukturovaných běhů na podrážkách.

Ponořte štětiny drátěného kartáče do mýdlové vody. Podložky a boky bot vyčistěte důkladně drátěnými štětinami, abyste otevřeli povrchové póry pryže.

Opláchněte chodidla a boky podrážek čerstvou vodou. Podešve a boky vysušte papírovými utěrky.

Nasaďte si latexové rukavice. Aplikujte na čisté hadřík velké množství boty na obnovu bot. Podložte podrážky a boky boty důkladně s barevným restaurátorem. Je-li to nutné, aplikujte do ručníku více barvy.

Umístěte boty na stůl nebo na podlahu s podrážkami směrem nahoru. Umožněte plnohodnotnému aktivaci obnovovače barev, dokud podrážka a boky obuvi výrazně nezaskočí.

Položte boty a vyzkoušejte rukojeť na tvrdém nebo jiném hladkém podlaze. Mohlo by být možné více uchopit podrážky druhým použitím drhnutí mokrým drátem a následovat další aplikace obnovy barev.