Jak udělat golfový dort

Ať už golfista ve vašem životě je váš manžel, maminka nebo bratr, golfový koláč může být náladový a neočekávaný zážitek. Tento super realistický dort je ideální pro Den otců, narozeniny nebo jen na oslavu vítězného kola. S pomocí speciální torty na téma sportu a několika triků je tato cukrovinka také překvapivě snadná k pečení, shromáždění a zdobení. Je to jedno opatrné slovo: Tato snaha vám může přinést pověst jako pekařský pekař.

Dort

Golfový dort může být vyroben s jakýmkoliv druhem těsta, pokud je dort, který produkuje, pevný a poměrně robustní. Dorty mohou pocházet z balené směsi nebo z nuly, v závislosti na vaší úrovni dovednosti jako pekaře. Tento koláč může být vyroben prakticky z jakékoliv chuti, od čokolády po mrkev, je to prostě věc vaší chuti určeného příjemce. Pokud si nejste jisti, že se jedná o oblíbené chutě vašeho publika, rozhodněte se pro základní žlutou nebo čokoládu.

Shromáždění

Tento koláč může být proveden jedním ze dvou způsobů: Můžete sestavit perfektně kulatou golfovou kouli nebo si můžete vytvořit polosféru a namontovat ji na listový dort “zelený”. Pokud krmíte dav, budete chtít udělat polosféru na vrcholu listového dortu pro další porce. Můžete si koupit pánskou dortovou misku za méně než 15 dolarů. Každá polovina je naplněna těstovinou, pečená podle instrukcí a úplně ochlazena. Chladením ochlazeného koláče bude dosaženo ještě větší stability.

Mráz

Políbením pro golfový dort může být konzervovaný máslový krém, domácí máslový krém nebo dokonce fondant, pokud jste dokonalý pekař. Klíčem je mít dobré, tuhé polevy, které se nesklouznou dolů do tvaru kupole. Pokud děláte úplnou kouli, mráz oba poloviny a potom položte mezi nimi vrstvu polevy, aby obě vrstvy cementovaly dohromady, vyhlazování námrazy, kde se poloviny setkávají. Pokud děláte polovinu dómu, nejdříve mrazu plošinu plošinu, umístěte kopuli nahoře a pak mrazu.

Textura a konečná úprava

Zábavná část výroby golfového dortu je zdobení. Nechte své polevy nastavit několik hodin předtím, než se pokusíte přidat “dlaženou” texturu. To lze provést několika způsoby: jemným stisknutím na konci dřevěné lžičky, kulatým knoflíkem malého teploměru na cukr nebo miskou měřicí čajové lžičky. Můžete také potrubí černou zdobení námrazy na kouzlo značky, jako je “Titleist.” Chcete-li vytvořit strukturu trávy, použijte zdobení polevou z plechovky nebo domácí polevou v sáčku na pečivo s hvězdou. Můžete dokonce přidat skutečné (čisté) golfové odpaliště, jen se ujistěte, že vaši hosté vědí, že nejsou jedlé.