Jak utahovat rty

Vrásky, jemné linie a volná kůže jsou přirozenou součástí stárnutí – a oblast obličeje a ústí spolu s krkem, rukama a předloktím jsou běžnými problémovými oblastmi způsobenými slunečním zářením. Zatímco tam jsou chirurgické léčby, které mohou pomoci, tam jsou také některé základní cvičení na obličej, které mohou pomoci roztahovat a posilovat svaly v obličeji a utáhnout kůži kolem tváře a rtů.

Otevřete ústa co nejširší, aniž byste způsobili nepohodlí v čelisti a tváři. Zatlačte své rty z těla co nejvíce a vytvořte tvar “O” s ústy. Měli byste pocit úsek na rtech a tvářích, když děláte cvičení správně. Držte pozici na pět sekund a pak se uvolněte. Dejte si dech a zopakujte cvičení podle potřeby.

Posaďte se na židli s robustním zádovým hřbetem a naklánějte hlavu dozadu, abyste se podívali ke stropu a drželi si záda přímo na židli. Rychle vyčistěte rty směrem ven, držíte pět vteřin a pak co nejvíce zvětšete ústa, aniž byste způsobili nějaké nepříjemné pocity, přidržujte místo dalších pět sekund. Opakujte cvičení rychle pro tři sady 12 opakování nebo více, pokud si přejete.

Umyjte si ruce teplou vodou a antibakteriálním mýdlem, abyste odstranili všechny bakterie. Umístěte jeden prst proti oběma rtům. Vyjměte horní ret nad nehtem a držte jej přibližně pět sekund před uvolněním, pak roztáhněte spodní ret pod prst a držte jej pět sekund. Dejte si dech a zopakujte cvičení.