Jak uvařit sklíčidlo rychle pečeme

Zatímco přiměřená doba vaření je nezbytná pro dobře provedené a chutné pečivo, je stejně důležitá metoda vaření a velikost pečiva ve vztahu k hrnci. Pro optimální výsledky je zvlášť důležitá dobře izolovaná nádoba na vaření s pevným víkem. A protože spojovací tkáně a mramorování sklíčidla vyžadují čas, aby se rozpadli, je nejpoužívanější metodou přípravy. Nicméně, s pečlivým zamyšlením a pozorností k detailu, je možné připravit a podávat pečlivě upínací sklíčidlo během několika hodin od začátku až do konce.

Předehřejte troubu na 350 stupňů Fahrenheita.

Otřete sklenici pečicí trouby s vlhkým hadříkem nebo navlhčenými papírovými utěrky. Posypeme oběma stranami pečeně se solí a pepřem a necháme při pokojové teplotě, zatímco shromáždíte další přísady.

Ohřev olivového oleje v holandské troubě při středně vysokém teple. Umístěte pečeně do nádoby a nechte ji nerušený, dokud nebude bohatá, tmavě hnědá. Otočte praženou omáčku a opakujte proces, dokud nejsou všechny strany pečlivě opracovány.

Odeberte maso z nádoby a odložte ji stranou. Snižte teplo na středně nízké a pečlivě přidejte víno do hrnce. Míchá se dřevěnou lžící, která zvedá spálené kousky masa ze stran a dna hrnce.

Do hrnce přidejte hovězí vývar, vodu, cibuli, česnek, bobkový list a celé hřebíček a přeneste kapalinu do varu.

Vypněte hořák a vraťte ho do hrnce. Hrnci zakryjte víkem a pečeným pekáčkem umístěte na středovém stojanu v předehřáté troubě.

Podržte sklíčidlo přibližně dvě hodiny nebo dokud maso nedosáhne 170 stupňů Fahrenheita.