Jak vařit klobásy v troubě

S téměř 200 druhy klobásy po celém světě as historií 3000 let je jasné, že klobásy mají bezkonkurenční odvolání. Pokud jde o klobásy, mnoho druhů vaření má za následek šťavnatý, aromatický výsledek. Ale vaření salámí v troubě vám ušetří potíže s neustálým otáčením a udržuje Vaši varnou desku čistou od mastnoty. Čerstvá uzená klobása vyžaduje důkladné vaření, dokud nezmizí vše růžové, aby se zabránilo trichinóze. Lehce vyléčené klobásy, jako jsou horké psy nebo bratwurst, jsou předvařené a potřebují kratší dobu pečení.

Předehřejte troubu na 400 stupňů. Nastavte teplotu na 425 stupňů, pokud vaše trouba nedosáhne skutečných 400 stupňů.

Umístěte klobásy do pekáče. Mrholení 1 polévková lžíce. Olivového oleje přes salámy, aby zajistily, že dostanou hnědou kůru.

Pečeme klobásy 15 až 20 minut. Tlusté klobásy mohou trvat až hodinu k vaření. Používáte-li husté klobásy, otočte je jednou nebo dvakrát během vaření.

Pierce klobásy s špičkou nože nebo špičky vidličky, aby se otestovaly bezmocnost po 15 minutách. Podívejte se na čisté džusy nebo nakrájené na jednu klobásu, abyste se ujistili, že je důkladně vařená, aniž by zbývala růžovost.

Vařte cibuli, papriku a česnek ve 2 polévkových lžících. Olivového oleje, zatímco klobásy pečou. Vařte zeleninu na středním ohni po dobu 5 až 6 minut, dokud nejsou citlivá.

Přidejte sůl, papriku, rajčatovou omáčku a 2 polévková lžíce. voda. Nechte směs vařit dalších pět minut.

Klobásy

Další přísady

Umístěte zeleninu do velké servírovací misky a nahoře s uzeninami. Posypte petrželkem nahoře.