Jak vařit šťavnaté krůtí krůty

Můžete mít svůj dort a jíst to také – jestliže dortem myslíte šťavnaté, křehké krůtí křídla. Zatímco metody jako hluboké smažení mohou dát křídla praskající, zlatavě-hnědou kůru na úkor šťavnatého vnitřku, kombinace dušení-pražení pomáhá odvrátit tuto tragédii z krocanů tím, že se nejprve vaří maso a rozbije tuhé pojivové tkáně, a pak vykreslí Tuk v kůži a následně ji zalomil do zlatavé barvy. Braising a pražení karamelizují omáčku, kterou jste použili k pokrytí křídel.

Ohřívejte troubu na 350 stupňů Fahrenheita. Sejměte křídla kosherovou solí a čerstvě mletým černým pepřem a položte je rovnoměrnou vrstvou v holandské troubě nebo v hlubokém bramborovém misi.

Nalijte dostatek vařeného kuřecího masa do pánve tak, abyste téměř zakryli křídla krůtců, a nechat jen asi 1/4 palce od vrcholů vystavených. Zakryjte pánvi víko. Pokud nemáte víko, použijte několik vrstev hliníkové fólie. Umístěte misku do trouby.

Braise krůtí křídla po dobu 20 minut a otočte je. Zakryjte a vraťte panvu do trouby.

Šlapejte křídla dalších 20 minut a vyjměte nádobu z trouby. Přemístěte krůtí křídla na mělkou misku nebo na plechovou plochu lemovanou pergamenovým papírem. Prostor křídla asi 1 palec od sebe.

Křidélkový olej na křídlech. Umístěte krůtí krůty do trouby, odkryté.

Pečte křídla až do zlatohnědého a ostrého, přibližně 10 minut. Pokud chcete přidat glazuru nebo omáčku, kartáčte ho na křídlech a opékejte, dokud nebude karamelizovaná, asi dalších 5 minut.

Vyjměte křídla z trouby. Zkontrolujte, zda se nevyskytují, vložením teploměru na maso do nejsilnější části křídla nebo krájením nejsilnější části a kontrolou pevného bílého masa bez stop růžové. Turecké křídla by měly mít minimální vnitřní teplotu 165 F.