Jak vařit vepřové ledviny

Zatímco orgány masa nejsou pro každého, mnoho lidí si užívá chuti a strukturu potravin, jako je játra a ledviny. Koncept využití celého zvířete a minimalizace odpadu je pro mnohé také lákavý. Vepřová ledvina je složka, kterou nenajdete příliš mnoho jídel v severní Americe, ale je podobná hovězí ledvině při přípravě. Možná budete muset kontaktovat svého řezníka přímo, abyste ušetřili vepřové ledviny, pokud je nenajdete ve vašem supermarketu.

Umístěte dva nebo tři dřevěné špízy do mísy studené vody, aby se namočily po dobu 10 až 15 minut.

Butterfly vepřové ledviny řezání do strany vodorovně. Otevřete ledviny jako knihu, ale neřízněte celou cestu, abyste oddělili poloviny.

Odstraňte bílou šňůru na vnitřní straně prsty nebo odtrhávacím nožem a potom odlepte membránu na vnější straně.

Vezměte špejlery z vody a posuňte je do strany ledviny motýlů, aby zůstaly ploché během vaření. Posuňte jeden v horní části, jeden uprostřed a jeden v dolní části.

Položte ledviny na grilu, který byl zahřátý na vysoký. Obírejte ledviny asi pět minut, dokud ne uvaříte a často se neotvíříte.

Zahřejte 1 polévkovou lžíci. Rostlinného oleje v pánvi nad středně vysokým teplem. Smažte ledvinu po dobu pěti minut a jednou otočte, dokud se nezkusí a nevaríte jako alternativa k grilování.

Odstraňte špejlery a podávku obličeje jako jeden kus nebo nakrájejte na menší kousky a podávejte rýži nebo toast.