Jak zastavit na skateboardu, když jde z kopce

Když jste pokročili z jednoduchého skateboardingu a jste připraveni učinit závazek cestovat z kopce a učit se triky, musíte také udělat obnovený závazek k bezpečnosti. Abyste se nestali jednou z více než 65 000 mladistvých do věku 15 let s zápěstí, zlomeninami paží a zlomeninami kotníků v roce 2006, zjistěte, jak správně nosit helmu a investujte do kožených kluzných rukavic a polštářků těl. Chcete-li být v bezpečí, postupujte podle příkladu Jamese Petra, skateboardu dojíždějícího, který se vždy drží na dlážděných chodnících a chodnících, pokud je to možné. Peters vyhýbá městským silám a dopravě, protože někdo z jeho rodného města Seattle byl v roce 2008 zabit při srážce s autobusem.

Vyberte nejkratší sklon, který můžete při prvním učení, jak přestat jít dolů. Stojí za to, abyste si prohlédli různé sjezdové lokality a začali praxi v blízkosti kopců.

Pohybujte se dále na kopci ve velmi malých přírůstcích, jako jsou například 3 nebo 4 nohy najednou. Praxe čtyřikrát tolik, kolik si myslíte, že potřebujete, než postupujete na strmějších svazích a rychlejších rychlostech.

Naplánujte tréninky po dobu několika týdnů nebo měsíců na jemných svazích. Dejte si čas, abyste nechali zastavovací mechanismy vstoupit do paměti vašich svalů a stát se instinktivní.

Přeneste celou váhu na přední nohu. Metoda brzdění nohou funguje jak pro hladké plochy, tak pro sjezd.

Položte zadní nohu na zem pomalu. Použijte podrážku boty.

Aplikujte postupně tlak na zadní nohu, abyste se zpomalili. Případně položte jednu nohu ze strany skateboardu a přetáhněte ji tam místo za vámi.

Skaut na tréninku

Nožní brzdění

Řízené zastavení posunu

Umístěte přední nohu na přední šrouby.

Otočte svou desku ostře do úhlu 90 stupňů z kopce. Otočte se horním tělem a přesuňte váhu, abyste dosáhli zatáčky. Buďte připraveni spadnout mnohokrát, než uspějete.

Umístěte ruku na silnici, je-li to zapotřebí pro stabilitu a trochu přetáhnout. Siding rukavice, s plastovými disky na dlaních, umožňují bruslařům používat jejich ruce tímto způsobem.

Nechte desku posunout na doraz. Manévr je spíše jako lyžařská nebo snowboardová zastávková dráha na konci slalomového nebo snowboardového běhu.