Jak zhubnout za několik dní

Dostali jste jenom pár dní a před několika dny zůstanete před velkou událostí, pro kterou chcete vypadat jen rozbíjení. Je hloupé myslet na to, že v několika dnech můžete ztratit značnou váhu, ale můžete vytvořit vzhled štíhlosti a současně snížit nadbytečnou hmotnost vody a nadýchat. Odolte tomu, aby trpěli na zelné polévce nebo citronové vodě – rychlé opravy, které vám mohou dát dočasnou ztrátu hmotnosti, ale to pravděpodobně povede k návratu hmotnosti, jakmile se vrátíte ke starým způsobům. Použijte několik dní, po kterých musíte nastavit dobré návyky, které vám mohou začít hubnout a pomáhat vám dosáhnout udržitelné a zdravé váhy z dlouhodobého hlediska.

Zastavte svůj příjem kalorií, ale ne příliš. Snížení počtu kalorií pod 1400 za den u žen a 1700 za den u mužů může způsobit, že ztratíte energii a způsobíte, že váš tělový spalovač kalorií se vypne.

Vyhněte se slaným a vysoce zpracovaným potravinám, které mají nadbytek sodíku, což může vést k zadržování vody a nadýmání. Jezte celé potraviny, které mají minimální přísady, konzervační látky a příchutě.

Udržujte své velikosti pro podávání rozumné. Vyplňte nejméně polovinu talíře listovou zelenou zeleninou, bez kalorií obložených dresinků a omáčkou a rezervujte další čtvrtinu na 3 až 4 unce bílkovin, jako jsou kuře bez kůže, vejce, bílé ryby nebo steak z chudých boků a 1/2 šálku celých zrn, jako je hnědá rýže, oves nebo quinoa.

Snack chytře. Jezte každých několik hodin celkem pětkrát nebo šestkrát denně, ale držte každé jídlo nebo svačinu 200 až 350 kalorií. Vyberte si zdravé občerstvení, jako jsou syrové ořechy, čerstvé ovoce, řezané vegetariáni nebo nízkotučné jogurty s bobulemi. Držte se pryč od sody, jemných kávových nápojů, sladkostí a slaných čipů, všechny obsahují prázdné kalorie a vykolejte vaše úsilí, abyste brzy vypadali štíhlejší. Jíst konzistentně zabraňuje extrémnímu hladovění, než může vést k binges a udržuje váš metabolismus bzučení, takže spálíte kalorie po celý den.

Vyhýbejte se potravinám produkujícím plyn, které mohou způsobit nadýmání a způsobit vzhled velkého břicha. Omezte příjem žvýkací gumy a bonbónů se sorbitolem, sladkovým sladidlem a některé surové zeleniny, včetně květáku, brokolice, papriky, cibule a zelí, které jsou obyčejnými viníky produkujícími plyn.

Cvičení šikovně, ne více. Vydejte se do posilovny pro krátké, intenzivní tréninky, abyste vypálili maximální kalorie a zapněte mechanizmus spalování tuku. Studie v časopise Journal of Applied Physiology z roku 2007 zjistila, že sedm intervalových tréninku sestávající z 10 záchvatů čtyřminutového námahy, po kterém následuje dvě minuty snadné práce po dobu dvou týdnů, zvýšilo kapacitu účastníků v procesu trávení tuků cvičení. Nemusíte mít dva týdny, ale ve dvou až třech z těchto zasedání v průběhu čtyř nebo pěti dnů vám pomůže spálit okamžité kalorie a může podpořit ztrátu tuku.

Pijte 8 až 10 sklenic vody denně, abyste zabránili nadýmání způsobenému dehydratací. Adekvátní hydratace také zabraňuje tomu, aby jste zmávali žízeň s hladem a pomohli vám držet se čistě stravovacího režimu.