Jak získat štíhlejší prsty

Ať už jsou vaše prsty krátké a bláznivé nebo dlouhé a štíhlé, je to věc genetiky a nemůžete změnit své geny. Pokud však zjistíte, že vaše prsty jsou trochu tlustší než obvykle a mají pocit, že jsou těsné a nafouklé, takže je těžké odstranit vaše kroužky, můžete provést nějaké kroky, které by je ztratily. “Ztráta nadměrné hmotnosti pomáhá snížit nadbytečný tuk na ruce – spolu s tukem na ostatních částech vašeho těla. Tukové prsty mohou být také důsledkem zadržování tekutin, které lze snížit dietními změnami. Pokud trpíte artritidou nebo jiným zánětlivým onemocněním, nebo jsou vaše silné prsty doprovázeny bolestivostí nebo bolestivostí, poraďte se s lékařem, abyste zjistili, zda máte základní zdravotní potíž a potřebujete lékařskou pomoc.

Snižte retenci tekutin v prstech

Vaše prsty se mohou cítit tlusté a otraveny den po obzvláště slaném jídle, nebo pro ženy, během menstruačního cyklu nebo těhotenství. Jak stárnete, může být také více náchylné na to, abyste drželi přebytečnou tekutinu ve vašich rukou, stejně jako v nohou a kotnících. Abyste odradili vodu od zadržování vody, změňte dietu. Snižte příjem sodíku na 1 500 miligramů denně – množství, které doporučuje American Heart Association pro osoby s přecitlivělostí. Přibližně 77 procent sodíku, které konzumujete, pochází ze zpracovaných a restauračních jídel, podle AHA. Potraviny s vysokým obsahem sodíku zahrnují balený sendvičový chléb, salátové dresingy, delikatesy, mražené večeře a konzervované polévky. Vyjímejte méně často a připravte si domácí jídlo, jako je pražené kuřecí maso s divokou rýží a vařenou zeleninou. Dokonce i když přidáte špetku soli z třepačky, budete pravděpodobně dostat mnohem méně sodíku, než jste udělali z hotového jídla. Ačkoli nemůžete kontrolovat své hormony ani věk, můžete zůstat dostatečně hydratovaný, což také pomáhá odrazovat zadržování vody. Když jste dehydratováni, vaše tělo má tendenci držet přebytečnou tekutinu – dokonce i v prstech. Zamíchejte 9 až 12 šálků tekutiny denně, takže vaše moč vypadá jako barva světlé limonády. Pamatujte si, že vodnatá zelenina a ovoce, stejně jako voda a další nápoje přispívají k příjmu tekutin.

Jezte určité potraviny, abyste povzbudili štíhlejší prsty

Nahraďte potraviny s nasyceným sodíkem a vysokokalorické potraviny ve své stravě s více vodnatou zeleninou a ovocem bohatým na antioxidanty a draslík. Antioxidanty snižují celkový zánět těla, který může přispět k otokům prstů, a draslík pomáhá snižovat koncentraci sodíku v těle a podporuje močení. Potraviny, jako jsou borůvky, třešně, rajčata a squash, obsahují četné cenné antioxidanty. Draslík je převládající v listových zelených – včetně špenátu a kala – banány, avokádo, žalud stříkačky a bílé brambory. Čerstvé produkty nejsou jediným zdrojem tohoto minerálu. Jogurt, losos a bílé fazole také obsahují vysoké hladiny. Potraviny bohaté na hořčík a vitamín B-6 jsou užitečné při snižování retence vody u žen během menstruačního cyklu a mohou pomoci snížit otok prstů. Jezte více listových zelených, celozrnných, ořechů a brambor, abyste získali tyto živiny.

Dosáhněte zdravé váhy, abyste si ztratili prsty

Ztráta nadměrné hmotnosti pomáhá snížit extra tuk v rukou a prstech. Chcete-li tak učinit, musíte vytvořit kalorický deficit – což znamená, že spálíte více kalorií, než denně konzumujete. Pomocí kalkulačky online zjistíte, kolik kalorií vypalujete denně pro velikost, věk, pohlaví a úroveň aktivity. Pak odečtěte mezi 250 a 1000 kalorií z tohoto čísla, abyste zjistili, kolik kalorií byste měli denně snížit, aby ztratili 1/2 až 2 libry za týden. Nechcete jíst méně než 1200 kalorií jako žena nebo 1800 jako člověk, nebo riskujete, že ztratíte svůj metabolismus. Pokud nemůžete odečíst dostatek kalorií, aniž byste dosáhli těchto nízkých limitů, zvyšte množství fyzické aktivity, kterou děláte, abyste vypálili více kalorií. Je nemožné zaměřit ruce na ztrátu tuku, ale vězte, že když ztratíte tuku na celém těle, Vaše ruce se mohou také snížit.

Změňte vzhled vašich nehtů

Jak si vykoupíte nehty, může také vaše prsty vypadat štíhlejší. U žen se dlouhé nehty prodlužují vzhled prstů, což zřejmě ztěžuje. Použijte techniku ​​manikury, aby vaše nehty vypadaly tenčí. Namísto nanášení polštářů po stranách vašich nehtů soustřeďte leštící prostředek na střed nehtu a nechte na okrajích nepatrnou mezeru, abyste vytvořili iluzi štíhlejších, delších nehtů.