Kolik kalorií denně potřebuje 7 měsíců staré dítě?

Vaše sedmileté dítě roste každý měsíc v poměru 1 až 1,25 libry, podle KidsHealth. Aby mohl dítě růst a vyvíjet správně, potřebuje vaše dítě kalorie, stejně jako bílkoviny, vitamíny, minerály a tuky. Můžete se ujistit, že vaše dítě dostane potřebnou výživu a kalorie tím, že bude sledovat jeho potřeby a nabídne vyváženou stravu.

Kalorické potřeby

Kids and Nutrition uvádí, že chlapec ve věku od 7 do 12 měsíců potřebuje asi 825 až 920 kalorií denně. Dívka stejného věku potřebuje denně 765 až 865 kalorií. Vzhledem k tomu, že rozmezí se prodlužuje na jeden rok, sedmměsíční uživatel pravděpodobně bude potřebovat spodní konec měřítka.

Faktory

Existuje několik faktorů, které mohou ovlivnit potřebu kalorického příjmu vašeho dítěte. Její velikost je známkou toho, co bude potřebovat. Pokud je pro svůj věk velká, může vyžadovat více kalorií. Bude také potřebovat více, když prochází růst. Může potřebovat méně kalorií než chlapec, protože dívky mají obvykle menší fyzické rámy.

Zdroje kalorií

Vaše sedmiměsíční lidé obdrží kalorie z různých zdrojů. Podle společnosti Drugs.com potřebuje denně 24 až 36 uncí denně nebo mateřského mléka. Bude také každý den jíst asi dvě polévková lžíce rybího ovoce a zeleniny. Medline Plus navrhuje nabídnout mu prosté ovoce a zeleninu, jako jsou broskve, hrušky, jablka, banány, squash, sladké brambory a mrkev. Jeho strava by se měla také skládat z obilovin obohacených o železo a pudí a může mít každý den asi ½ šálku 100 procent šťávy.

Potraviny, které je třeba se vyhnout

Vyhněte se tomu, aby vaše sedm měsíční potraviny mohly ucpat. Mezi ně patří fazole, ořechy, jablečné buchty, hrozny, hot dogy a arašídové máslo. Měli byste se také vyvarovat vajec a kravského mléka, protože její tělo ještě není připraveno je tolerovat. Nedávejte jí citrusové plody nebo džusy, jako je ananas, pomeranč nebo grapefruit, protože kyselé vlastnosti mohou způsobit vyrážky plenky.

Doporučení

Lékař vášho dítěte bude pravděpodobně sledovat jeho růst na grafech, které naznačují jeho hmotnost a výškové vzorce. Pokud nepracuje správně, může se jeho lékař zeptat na otázky týkající se jeho stravy nebo vám doporučuje nabídnout více kalorií nebo živin. Mějte na paměti, že při nabízení nového jídla vašemu dítěti, že se nejdřív nezdá být zaujatý. Pokračujte v nabízení nového jídla po několika dnech, dokud se vaše dítě nepokusí.