Kolik kalorií hoříte na hodinu jízdy?

Zatímco byste mohli víkend zasáhnout odkazy na kolo golfu o víkendu, návštěva driving range ve dnech vedoucích do vaší hry vám pomůže cvičit své houpání. Toto cvičení je více než jen školicí nástroj – je to také způsob, jak spálit kalorie. Kalorie, které spálíte za hodinu v jízdním dosahu, jsou však podstatně méně, než budete spálit při hraní sportu.

Opakované používání cvičení, které spálí kalorie mírně, může vést ke ztrátě hmotnosti. Pokud jste odhodláni zlepšit svou hru prostřednictvím častých návštěv řidiče, tento trénink vám pomůže pracovat na štíhlejším těle. Webová stránka CalorieLab uvádí, že osoba s kapacitou 150 liber zhrozí zhruba 136 kalorií za 60 minut v jízdním řádu. 200-libra osoba spálí asi 182 kalorií za hodinu stejné činnosti.

Jakmile se přesunete z jízdního řádu do odpalovacího boxu a spustíte golfovou hru, zvýšíte rychlost spalování kalorií a zároveň zvýšíte svou vytrvalost a sílu. Osoba o hmotnosti 150 liber spaluje 170 kalorií za hodinu při golfu s výkonným vozíkem a 238 kalorií za hodinu procházky kurzem při nosení klubů. Osoba, která váží 200 liber, spaluje 228 a 319 kalorií během těchto dvou aktivit.

Swing vaše cesta k lepšímu zdraví

Dotkněte se odkazů