Kolik kalorií je spáleno během 20 minut kroku aerobiku?

Můžete zhubnout spálením více kalorií, než jste konzumovali. Krokové aerobikové cvičení vám pomohou spálit kalorie. Dvacet minut jakéhokoli kardiovaskulárního cvičení, včetně krokového aerobiku, je nepravděpodobné, že by spálilo dostatek kalorií, které by mohly významně přispět k úbytku hmotnosti. To je důvod, proč typická step aerobik trvá od 40 minut do jedné hodiny.

Krokové aerobikové cvičení se příliš neliší od jiných skupinových fitness aerobiků. Session se skládá z pohybu se skupinou dalších cvičenců, pohybujících se pohybů, které tón svaly při zvyšování tepové frekvence – vše nastavit na hudbu vybranou energii vás a dělat cvičení více zábavy. Hlavním rozdílem je použití kroku – plastová platforma, kterou během tréninku několikrát stoupáte nebo vypínáte a vypínáte. Krokové aerobní zasedání mají tendenci dát větší zátěž na vaše telata, stehna a zadní část, než mnoho dalších možností.

Kalorie jsou měřítkem energie, stejně jako kilometry jsou míra vzdálenosti. Vaše tělo přijímá energii ve formě jídla a spaluje tu energii po celý den. Pokud spotřebujete více kalorií, než spálíte, vaše tělo ukládá energii pro pozdější použití. Pokud spálíte víc, než spotřebujete, vaše tělo přistupuje k uložené energii, aby vydělalo rozdíl.

Webová stránka o zdravotních zdrojích Harvard Health Publications poskytuje údaje o kaloriích spálených aktivitami od běžeckých lyží až po sedění na gauči. Podle Harvard Health bude žena ve věku 155 liber spálit přibližně 173 kalorií během 20 minut stepu aerobiku, v závislosti na její úrovni úsilí. Těžší lidé spálí více kalorií. Lehčí lidé spálí méně.

Není možné získat přesný údaj o tom, kolik kalorií spálíte v daném tréninku. Faktory, jako je váš osobní metabolismus, teplota vzduchu a denní doba, zvýší nebo sníží vaši spotřebu kalorií pro libovolnou relaci. Nicméně kalorická kalkulačka vám pomůže odhadnout kalorie, které budete spálit v průměru v průběhu několika kroků aerobní sezení.

Kroková aerobik 101

Energetické faktory

Co vyhoříte

Účet proměnné