Kolik kalorií je v hamburgeru šťastné jídlo?

S hračkou uvnitř, McDonald’s Happy Meals je hit s dětmi a jsou k dispozici s hamburgery, cheeseburgery nebo kuřecími McNuggety. Celkový počet kalorií v hamburgeru Happy Meal závisí na straně a nápoji, který se rozhodnete mít s burger.

Hamburger

Hamburger v Happy Meal obsahuje 250 kalorií, z nichž 80 pochází z tuku. Pokud budete jíst stravu s obsahem 2 000 kalorií, spotřeba kalorií činí 12,5% vašeho denního příjmu.

Strany

Každé Happy Meal přichází s výběrem malého řádu hranolků nebo jablek s nízkotučnou karamelovou omáčkou. Malý smajlík obsahuje 230 kalorií, z toho 100 z tuku. Plátky jablka s karamelovou omáčkou mají 100 kalorií a 5 jsou z tuku, McDonaldovy zprávy.

Nápoje

Děti si mohou vybrat mezi mlékem, jablečným džusem nebo dětskou sódu jako nápoj pro své Happy Meal. Nízkotučné mléko má 100 kalorií, 20 kalorií z tuku, zatímco nízkotučné čokoládové mléko má 170 kalorií a 25 tuků. Jablečný džus obsahuje 100 kalorií, ale žádný z tuků. Výběr sody obsahuje koks, dietní koks, sprite, oranžový Hi-C, Powerade Mountain Blast a ledový čaj. Coke a Sprite mají 110 kalorií, Hi-C má 120 kalorií a Powerade má 70 kalorií. Dietní koks a ledový čaj neobsahují žádné kalorie a jsou nejzdravější volby.