Musím ztratit mé břicho pooch rychle

Pokud je vaše problémová oblast žaludek, všechny drby na světě nebudou vyrovnávat, pokud nejprve ztratíte váhu. Při malých změnách jak ve stravě, tak v režimu cvičení můžete svaly utlumit a tónovat, zatímco zároveň ztrácí břicho, čímž vám rychle dodává žaludek, o kterém jste vždycky snili. Poraďte se se svým lékařem před změnou dietního nebo cvičebního programu, zvláště pokud máte zdravotní stavy nebo zranění.

Změny ve stravě

Neexistuje žádný způsob, jak snížit tuk na kteroukoli část vašeho těla, včetně vašeho žaludku. Musíte zhubnout po celém těle, abyste ztratili břišní tuk. Snížením příjmu kalorií a zvýšením množství, které cvičíte, můžete v těle vytvořit kalorický deficit, který vám pomůže zhubnout. Musíte vypálit 3 500 dalších kalorií, které ztratíte 1 lb. tuku za týden. Snížením potřebné diety o 250 kalorií denně a spálením dalších 250 kalorií denně může dojít ke ztrátě 1 libry týdně – tyto přesné údaje se mohou lišit v závislosti na úrovni aktivity, hmotnosti a denním příjmu kalorií. Příjmu kalorií při konzumaci ovoce a zeleniny, celozrnných a chudých bílkovin. Omezte potraviny, které mají vysoký obsah nasycených a trans-tuků, jako jsou pečené výrobky, smažené potraviny, červené maso a potraviny, které obsahují máslo nebo sádlo.

Kardio cvičení

Kardio cvičení – aerobní cvičení, díky nimž se srdce rychle čerpá – spálíte nejvíce kalorií, což vám pomůže zhubnout. Dělat kardio cvičení, jako je jogging, cyklistika, plavání, tenis a basketbal většinu dnů v týdnu vám umožní ztrácet břišní tuk a udržet ji v dlouhodobém horizontu. Čím více kalorií spálíte, tím rychleji ztratíte váhu – můžete bezpečně za cíl ztratit 1 až 2 lb. za týden. Je-li 160-lb. Osoba jogs rychlostí 5 mph po dobu 30 minut, bude spálit 292 kalorií. Je-li 160-lb. Jízda na kole rychlostí 10 mil za hodinu po dobu jedné hodiny, bude také vypalovat 292 kalorií. Pokud také sníží spotřebu kalorií, jízda na půl hodiny nebo jízda na kole po dobu jedné hodiny denně může pomoci jí ztratit 1 kg týdně.

Hmotnostní cvičení

Ačkoli tónování vašich svalů samo o sobě vám nepomůže přijít o břicho pooch, dělat cvičení váhy-cvičit, jak jste zhubnout vám pomůže dosáhnout definované, tvarované břicho rychleji. Provádějte tréninkové cviky dvakrát týdně v nekončících dnech, abyste si vytvořili a zpevnili svaly. Ačkoli tradiční drtí a situps jsou účinné, jiné břišní cvičení, stejně jako zkroucení zkroucení, bude také tón vaše abs. Postavte se rovně nohama kolem šířky boků, lokty ohnuté v úhlu 90 stupňů a ruce přímo před boky. Mírně ohýbejte kolena a poté proveďte krok vpřed s pravou nohou. Pohybujte se u boků, otočte horní část těla a ramena doprava. Otočte horní část těla zpět do středu a pak se o krok ujistěte pravou nohou. Opakujte na opačné straně – pak opakujte 16krát na každé straně.

Změny životního stylu

Ačkoli vynecháte čas cvičení každý den vám pomůže přijít o břišní lámavost, můžete ji ztratit ještě rychleji, pokud přijmete aktivnější životní styl. Namísto toho, abyste jezdili s eskalátorem nebo výtahem, vezměte schody. Namísto sledování televize po večeři jděte na procházku. Jděte na kole nebo jděte do práce několik dní v týdnu namísto jízdy. Tím, že děláte malé, aktivnější volby po celý den, spálíte více kalorií a ztratíte břišní tuk rychleji.