Nízkotučné potraviny v obchodech s potravinami

Když jste na stravě s nízkým obsahem uhlohydrátu, nemusíte navštěvovat specializované potraviny s nízkým obsahem karbidu, abyste našli potraviny pro svůj plán menu. Některé hlavní potraviny nesou snížené cukrové tyčinky a zmrazené večeře, ale tyto potraviny nejsou v žádném případě svázány s vaším úspěchem na plánu s nízkým obsahem uhlovodíků. Ať už sledujete plán mírně nízkých hladin cukru se 100 až 150 gramy sacharidů denně nebo extrémně omezující dietu s nízkým obsahem uhlohydrátu, která vás drží na 50 gramů nebo méně denně, můžete najít potraviny, které se hodí k vaší stravě na obvodě jen O jakémkoli běžném obchodě s potravinami.

Běžné potravinářské bílkoviny

Živočišné bílkoviny tvoří základ pro plán stravování s nízkým obsahem uhlohydrátů. Navštivte sekci masa v každém obchodě s potravinami a najděte četné potraviny, které odpovídají vašemu jídelnímu plánu. Kuře, vepřové maso, hovězí maso a ryby jsou bez obsahu karbidu. Mléčná jídla jsou také nízká, ale sledujte vysoce zpracované verze, jako je bologna nebo medová pražená šunka, které obsahují přidané cukry a plniva. Pokud hledáte snadno připravitelné potraviny, Kuřecí maso nebo plechovka s vodou zabaleným tuňákem. Preformované, celozrnné hovězí a krocanové hamburgerové pečivo také dělají snadné jídlo. Vynechávejte pečené maso, jako jsou rybí tyčinky a kuřecí nugety, které často obsahují plnidla a přidávají se k množství karbidu s chlebem.

Čerstvé a zmrazené produkty s nízkým obsahem karbidu

Výrobní část obchodu s potravinami je plná volby potravin s nízkým obsahem karbidu. Jste bezpečně přilepená na zelenou, listovou zeleninu, včetně špenátu, salátu, řeřicha a kala. Křupavá zelenina, včetně brokolice, karfiolu a zelí, obsahuje 0 až 2 gramy čistých sacharidů na 1/2-šálku. Letní squash, lilek a houby jsou předměty, které můžete také vychutnávat nebo pečené v míchání. Chcete-li zjistit čisté sacharidy v položce, odečtěte vlákniny gramů z celkového počtu gramů uhlohydrátů. Odstraňte je od škrobové zeleniny, jako jsou brambory, kukuřice, mrkev a hrášek. Zatímco některé z nich jsou v pořádku na plánu s mírně nízkým obsahem uhlohydrátů, obsahují až 21 čistých sacharidů na 1/2-šálku porce a tyto počty se mohou rychle zvýšit. Ovoce jsou také vyšší v uhlohydrátech kvůli jejich přirozenému obsahu cukru . Bobule jsou některé z nejoblíbenějších alternativ s nízkým obsahem karbidu. 1/2 šálku čerstvých ostružin nebo malin má jen 3 gramy čistých sacharidů. Můžete si dovolit 1/2 šálku nakrájeného melounu na některých plánech s nízkým obsahem uhlohydrátů, přičemž 5 gramů čistých sacharidů na 1/2 šálku.

Low-Carb Grocery Store Potraviny

Mnoho obchodů s potravinami nese speciálně vyráběné potraviny s nízkým obsahem karbidu, které jsou uváděny na trh specifickými dietními plány a dalšími výrobci. K dispozici je celá řada snackbarů, zmrzlých jídel a cukrovinek. Cukr bez želatiny a ledové pokrývky mohou nabízet osvěžující bezbarvé koktejly. Tyto pohodlné potraviny mohou být užitečné, když jste ve spěchu, nebo prostě nemůžete překonat chuť, ale vy jste lepší zvyknout na celé, nezpracované potraviny většinu času.; Mnoho salátové obvazy a koření jsou nízké carb- schválený. Vždy kontrolujte štítky, protože některé značky mohou obsahovat plniva nebo přidaný cukr. Italský, modrý sýr, Caesar a balsamikové dresingy jsou obvykle nízký obsah sacharidů s pouze 0 až 1 gramem sacharidů na lžíci. Majonéza, oleje na vaření a kuchyňské spreje jsou také s nízkým obsahem karbidu. Hořčice, sójová omáčka a křen mohou ochutnat hladké maso a zeleninu. Některé těstovinové omáčky, v malých porcích o objemu 1/4 šálku nebo méně, mají nízký obsah sacharidů a jsou v pořádku pro váš plán. Podívejte se na marinaru, česnek a bylinu nebo omáčku Alfredo, která nemá přidané cukry ve formě fruktosy, medu, sacharózy nebo maltodextrinu.

Mléčné výrobky, vejce a sýry

Vajíčka jsou skvělé jídlo nebo občerstvení na nízkotučnou stravu. Jedno vejce má méně než půl gramů sacharidů, zatímco náhražka vajec obsahuje 2 gramy čistých sacharidů na 1/4 šálku kávy. Kupte smetanu nebo půl a půl na vaši kávu – a to jak náhražky s nízkým obsahem karbamidu za mléko. Přidejte 1 lžíci, která slouží méně než půl gramů sacharidů. Většina tvrdých sýrů je v sacharidů poměrně nízká, včetně parmazánu, cheddaru, goudy a muensteru. Měkké sýry, jako je koza, modrá, feta a smetanový sýr, mají také nízké sacharidy s 0 až 1 gramem čistých sacharidů za unci. Vyvarujte se tvarohu, sladeného jogurtu a náhražky mléka, které mají značný počet karbamátů.